Navas na Ostrovy? Stejným směrem by se mohl poroučet i Icardi

Ve čtvrtek se stal Newcastle United nejbohatším klubem Premier League. Je logické, že nový majitel napumpuje do kádru nemalou sumu a do svých řad bude lákat nové hvězdy, které se pokusí vrátit tradiční anglické adrese zašlou slávu. V médiích se ihned objevují spekulace, kdo by mohl Magpies posílit. První lanaření by mohlo být zaznamenáno v táboře dalšího zámožného evropského obra, kterým je PSG.

Navas na Ostrovy? Stejným směrem by se mohl poroučet i Icardi

Zatímco ve Španělsku se špitá o tom, že by se na Ostrovy mohli vrátit Countinho a Bale, mnohem reálnější možnost získat schopné tváře se nabízí v Ligue 1. Newcastle by chtěl využít nespokojenosti hráčů s jejich herní praxí a nabídnout jim možnost stát se součástí ambiciózního projektu.

List Marca se vytasil se zprávou, že anglický klub projevuje zájem o dvě tváře PSG, kterými jsou Keylor Navas a Mauro Icardi. Kostarický brankář by mohl přinést mezi tři tyče zkušenosti a kvalitu, kterou však nemůže dokazovat po letním příchodu Donnarummy.

Branky by mohl Magpies zajistit argentinský kanonýr Mauro Icardi, který taktéž příliš prostoru ve hře v Parku princů nedostává vinou velké konkurence. Je nepravděpodobné, že by ze základní sestavy vystrnadil Messiho, Neymara či Mbappého, proto by mohl hledat štěstí jinde.

Zdroj: marca.com