Angažmá snů? Asi to zase tak žhavé nebude, jak Messi přiznává po dvou měsících v PSG

Argentinský reprezentační kanonýr Lionel Messi se trápí a hledá. Je to znát nejen na jeho výkonech v barvách pařížského obra, kam před dvěma měsíci přestoupil z Barcelony. Dlouhé roky v Katalánsku se na něm podepsali, neboť má nyní problémy se adaptovat na nové prostředí. I tak ale hvězda nehází flintu do žita a věří v lepší zítřky.

Angažmá snů? Asi to zase tak žhavé nebude, jak Messi přiznává po dvou měsících v PSG

I přes delší adaptaci čtyřiatřicetiletý kanonýr svého rozhodnutí nelituje. Po dlouhých jednadvaceti letech balil kufry a opustil Barcelonu především proto, že si jej tamní zadlužený klub již nemohl dovolit.

Novým zázemím se mu stalo PSG, kde by rád na své výkony z LaLigy navázal a pomohl novému chlebodárci k zisku cenných trofejí.

„Bylo to správné rozhodnutí. Musím se ale přiznat, že jsem stále trochu ztracený. V Barceloně jsem měl svoje zvyky, poznal jsem každou oblast a často sem chodil na stejná místa. Rodina tu změnu přijala lépe jak já, ale věřím, že se vše časem změní,“ nechal se slyšet Messi.

Debut v barvách PSG odbyl v ligovém zápase proti Reims. Od té doby naskočil třech soutěžních zápasů a připsal si jednu trefu.

Zdroj: rancefootball.fr