Rána pro PSG. Před duelem Ligy mistrů jim bude chybět další hvězdný útočník

Paris Saint Germain bude v sestavě třetího zápasu základní skupiny Ligy mistrů proti Lipsku chybět hned několik opor. Po Ramosovi a Neymarovi nebude mít trenér Pochettino k dispozici ani Maura Icardiho, který se omluvil z osobních důvodů.

Rána pro PSG. Před duelem Ligy mistrů jim bude chybět další hvězdný útočník

Icardi řeší rozchod se svou manželkou a agentkou Wandou Nara, která argentinského střelce obvinila z nevěry a zaútočila na něj v sérii příspěvků. „Zruinoval jsi další rodinu,“ cituje web tn.nova.cz slova agentky.  „Moje ruka se mi líbí víc bez prstýnku,“ je psáno v další příspěvku.

Icardi údajně podvedl svoji manželku s argentinskou herečkou a modelkou Chinou Suarez. Vztah Wandy a Icardiho začal v roce 2013, o rok později se vzali a mají spolu dvě dcery Francescu a Isabellu. Vztah byl však celý peprných událostí. Agentka Nara byla předtím manželkou Icardiho známého, bývalého středopolaře Barcelony Maxiho Lopeze, se kterým má tři syny.

PSG v Lize mistrů nepomůže ani vykartovaný Di María, takže se bude muset v ofenzivě spolehnout jen na Messiho a Mbappého.

Zdroj: tn.nova.cz