Evropští giganti v pozoru! Bellinghama čeká schůzka s vedením BVB

Jedna z nejsledovanějších přestupových ság posledních týdnů by měla brzy uzavřít svou poslední kapitolu. Jude Bellingham z Borussie Dortmund se totiž podle caughtoffside.com má v tomto týdnu sejít s klubovým vedením a rozhodnout o své další budoucnosti.  

Evropští giganti v pozoru! Bellinghama čeká schůzka s vedením BVB

Výsledek této schůzky napjatě očekává celá řada evropských gigantů, kteří by mladého anglického reprezentanta rádi zlákali do svých řad. Mezi ně patří i Liverpool či Real Madrid.

Devatenáctiletý záložník se ve velmi dobrém světle předvedl na světovém šampionátu v Kataru, kde jen potvrdil svou extratřídu.

Podle všeho je Bellingham nejžádanějším hráčem aktuálního zimního přestupního období. O jeho odchodu z Vestfálska se ovšem hodně mluvilo již v létě, ale tehdy ještě v Signal Iduna Parku setrval.

Vztahy mezi hráčem a BVB jsou prý na velmi vysoké úrovni. Vedení německého celku je smířeno s tím, že o svou hvězdu přijde, ale chce mít ve všem co nejdříve jasno. I proto schůzka s hráčem a jeho rodiči.

Bundesligový tým již na Bellinghama dokonce nalepil cenovku. Požaduje minimálně 100 milionů eur a k tomu dalších 40 milionů na bonusech. Není žádným tajemstvím, že hráči vedení nabídlo prodloužení kontraktu, ve které byla výstupní klauzole ve výši 150 milionů eur, ale k podpisu nedošlo.