United rezignují na příliš drahého Bellinghama a jde do souboje s Juventusem o “nového” Paula Pogbu

Jude Bellingham je aktuálně možná nejzajímavější komoditou na fotbalovém trhu, devítimístná cena, kterou by za něj Dortmund chtěl vyinkasovat nicméně začíná odrazovat i kolosy s takovým finančním zázemím jako má Manchester United.

United rezignují na příliš drahého Bellinghama a jde do souboje s Juventusem o “nového” Paula Pogbu

Rudí ďáblové jsou podle informací deníku Mirror připraveni se zapojit do boje s Juventusem o podpis hráče, který se podle odhadů skautů může stát novým Paulem Pogbou. Mirror uvádí, že Man Utd je ve hře o podpis hvězdičky béčka Benfiky, Chera Ndoura. Devatenáctiletý hráč je několikanásobným italským mládežnickým reprezentantem a již nyní je držitelem rekordu. Dvoumetrový záložník se k Benfice připojil v roce 2020 a stal se nejmladším hráčem, který kdy reprezentoval B tým klubu. Ve věku 16 let a 279 dní Ndour převzal rekord, který předtím držel João Félix (16 let a 312 dní).

V A-týmu portugalského velkoklubu zatím nedebutoval, ve fotbalových kruzích se o jeho potenciálu a výjimečných fyzických předpokladech nicméně ví a Ndour byl mezi 100 nominovanými na nejnovější ocenění Golden Boy, kam se prosazují největší mladé fotbalové talenty evropského kontinentu. Další výhodou Ndoura z perspektivy jeho zájemců je skutečnost, že hráči končí v létě smlouva a může tak být k dispozici zcela zdarma.

Manchester United přitom je v situaci, kdy přestavuje svou zálohu, když například Fred, McTominay nebo podle všeho i Donny van den Beek nemají v očích Erika ten Haga významnou perspektivu. Devatenáctiletý Jude Bellingham je jedno aktivum, o které se United podle všeho zajímají, o jednu z největších hvězd anglického týmu na MS má nicméně zájem i Liverpool, Chelsea, PSG a Real a Dortmund se pokusí na základě toho vyhypovat Bellinghamovu cenu. Ndour by mohl být k dispozici zdarma, United musí odrazit snahu Benficy o prodloužení kontaktu a údajný zájem Juventusu a Barcelony. Na Old Traffordu nicméně sázejí na to, že by jim mohla pomoci skutečnost, že Ndoura zastupuje stejná agentura jako jejich hvězdu Bruna Fernandese. Podepíší United nového Paula Pogbu? Ideálně s větším herním úspěchem než v případě francouzské hvězdy?