Možná obrat v situaci Olayinky? Českou ligu by mohl hrát ještě půl roku a do zahraničí se odebrat až posléze

Úderný křídelník Peter Olayinka už patří sešívanému "S" z vršovické Fortuna arény čtyři a půl roku a protože mu dobíhá současný kontrakt již v červnu 2023, vše nasvědčovalo tomu, že bude prodán právě v zimním přestupovém období.

Možná obrat v situaci Olayinky? Českou ligu by mohl hrát ještě půl roku a do zahraničí se odebrat až posléze

V jeho případě byla hojně skloňována zejména turecké nejvyšší soutěž a dlouhodobě ho měly sledovat tři tamní klubové adresy včetně úřadujícího mistra Trabzonsporu.

Podle informací IG účtu @slaviapraha_ by však však měl nakonec setrvat v kádru Jindřicha Trpišovského také v odvetné části ročníku a v české metropoli by se ho tak měla týkat i druhá polovina FORTUNA:LIGY.

V průběhu jarní části se má slávistické vedení v čele se sportovním ředitelem Jiřím Bílkem snažit o prodloužení pracovní dohody, aby nemohl v letní přestávce pláchnout úplně zadarmo (není tajemství, že byl z belgického Gentu ve své době vykoupen za 3,2 milionu eur).

Pakliže se tak nestane nic zásadního, rychlonohý borec, u nějž svítí na transfermarkt.com tržní cena 6 milionů eur, by měl hájit sešívané barvy ještě minimálně půl roku.

Sedmadvacetiletý reprezentant Nigérie zasáhl v této sezoně 2022/2023 do třiadvaceti soutěžních utkání s bilancí jedenácti branek. Jestlipak dostane šanci svou bilanci rozšířit i 28. 1. v domácím klání proti Jablonci,

Řehák: Doba se změnila, nevím, kolik hráčů před derby nedospává, ale věřím, že nějací se určitě najdou