Casemiro nikdy nebyl top hráčem, krotí nadšení Manchesteru legenda Liverpoolu

Defenzivní záložník Casemiro předvedl v posledním ligovém zápase další velice špičkový výkon, kterým si vysloužil ocenění pro nejlepšího muže zápasu. Fanoušci ďáblů se pochopitelně rozplývají blahem, ale legenda Liverpoolu všechny vrací zpátky na zem.

Casemiro nikdy nebyl top hráčem, krotí nadšení Manchesteru legenda Liverpoolu

Graeme Souness strávil většinu své hráčské kariéry v Liverpoolu, nyní však už několik let zastává roli fotbalového experta, jehož názory můžeme slýchat na britské stanici Sky Sports.

Od léta působí na Old Trafford záložník Casemiro, který se sem vydal jakožto pětinásobný vítěz Ligy mistrů a jeden z papírově nejlepších hráčů současnosti. Takto brazilského středopolaře vidí většina lidí na světě, Souness ovšem není jedním z nich.

„Casemiro není nikterak dobrý, pouze vždy hrál s dobrými spoluhráči. Na něm samotném není nic výjimečného,“ řekla legenda Liverpoolu v pozápasovém studiu, kde se viditelně a cíleně opřela do fanoušků Manchesteru United, kteří brazilského záložníka opěvují.

Například nyní Casemiro předváděl heroické výkony na MS za Brazílii, po návratu do Anglie v tom pokračuje. Proti Nottinghamu předvedl několik oku lahodících defenzivních zákroků, a dokonce i asistoval při gólech, díky nimž United vyhráli 3:0.

„Myslím si, že je Casemiro přesně tím typem hráče, který měl ve svém životě štěstí. Měl štěstí, že si zahrál ve zlaté éře Realu Madrid. Já osobně bych ho nikdy nestavěl. Benzema, Modrič, Kroos atp. mě vždy uhranuli, Casemiro ale nikdy,“ zněl Sounessův verdikt.