O talentovaného mistra světa se perou dva kluby, oba jsou připraveny nabídnout 120 milionů euro

Enzo Fernandez je hráčem, který udivoval svými výkony už v dresu Benfiky, ale pokračoval v tom i na mistrovství světa v národním trikotu Argentiny. Teď je o jeho služby velký zájem.

O talentovaného mistra světa se perou dva kluby, oba jsou připraveny nabídnout 120 milionů euro

Zprávy z CNN, které publikoval důvěryhodný novinář Bruno Andrade, hovoří o tom, že se Fernandez v Benfice nebude ohřívat už příliš dlouho. Jeho talent po úchvatných výkonech na MS v Kataru nezůstal bez povšimnutí a je prakticky jen otázkou času, než toho někdo využije.

Momentálně se bavíme o dvou konkrétních zájemcích, kteří jsou ochotni zaplatit výkupní klauzuli, kterou má hráč ve smlouvě. Ta nás odkazuje na částku v celkové výši 120 milionů eur, přičemž schopni ji jsou zaplatit Manchester United a Liverpoool.

„Manchester United a Liverpool se právě přetahují o podpis talentovaného Argentince Enza Fernandeze!“ psal Andrade horkou novinku. „Vše je jenom o tom, kdo zaplatí výstupní klauzuli 120 milionů euro. Manchester United je tomu v této chvíli blíže. Klub se chce ujistit, že jim hráče nikdo nepřebere.“

S ohledem na to, jakým žhavým zbožím Fernandez momentálně je, bude skutečně jen otázkou času, než si vybere nové angažmá. A protože má tak vysokou výstupní klauzuli, rapidně se tím zužuje výběr případných kandidátů. Takto vysokou částku si může dovolit zaplatit jen pár vybraných a ďáblové jsou jedním z nich.