Stane se vycházející marocká hvězdička kolegou Vardyho? Leicester bude muset trumfnout Barcu i Sevillu

Aktuálně třináctý celek Premier League, který je doma na King Power Stadium, by mohl v rámci zimního posílení hrábnout do kádru marocké reprezentace, která má před sebou v Kataru souboj o bronz.

Stane se vycházející marocká hvězdička kolegou Vardyho? Leicester bude muset trumfnout Barcu i Sevillu

Jak zaznělo na stránkách L’Equipe, Brendanem Rodgersem vedené lišky mají být dokonce za svůj vyhlédnutý cíl utratit veškerý rozpočet na přestupy. A kdo že tedy v jejich hledáčku uvízl?

Sportovní úsek tradičního anglického klubu si vyhodnotil, že by se mu hodil do systému dvaadvacetiltý středopolař Azzedine Ounahi, jenž patří francouzskému Angers.

Bývalého hráče Avranches či Štrasburku, jenž dosud na mistrovství nastoupil do všech šesti utkání v základní sestavě, však zaujal také zástupce Sevilly a Barcelony.

I kvůli tomu nebude rodák z Casablancy zrovna nejlevnější a francouzské zdroje mají za to, že pokud bude chtít Leicester být úspěšný, bude muset vysázet na stůl až 45 milionů eur.

U samotného hráče s dlouhodobou smlouvou až do léta 2026 přitom svítí na transfermarkt.com tržní cena jen 3,5 milionu eur, což znamená, že nyní poslední tým Ligue 1 si zřejmě velmi pěkně vydělá.