Transferový boulevard: Je Neves dostatečně dobrý pro Barcu? Půjde Klich do Ameriky? Dá Everton 35 míčů za Sarra?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Je Neves dostatečně dobrý pro Barcu? Půjde Klich do Ameriky? Dá Everton 35 míčů za Sarra?

Calciomercato: Arsenal se zaobírá po zranění Gabriela Jesuse možností pokusu o transfer Dušana Vlahoviče, Juventus nicméně podle všeho preferuje alternativu, ve které se dvaadvacetiletého Srba pokusí směnit s Atleticem Madrid za Joaa Felixe.

Sport.es: Barcelona sonduje situaci okolo portugalského záložníka a kapitána Wolves Rubena Nevese, nicméně její manažer Xavi je v tuto chvíli stoprocentně přesvědčen, že pětadvacetiletý hráč má dostatečnou kvalitu na prosazení se v jeho týmu.

Marca: Barcelona taktéž v létě minimálně předloží nabídku levému obránci Luku Shawovi, kterému v Manchesteru United ve stejném období končí jeho kontrakt.

MLS Soccer: Dvaatřicetiletý polský záložník Mateusz Klich jedná s klubem Major League Soccer DC United trénovaným Waynem Rooneym o možném přestupu Polákova současného působiště, kterým je Leeds United

Calciomercato: Juventus je podle zdrojů uvnitř klubu kvůli napjaté finanční situaci připraven za šestadvacet milionů liber prodat čtyřiadvacetiletého amerického křídelníka Westona McKennieho. Zájem mají mít Chelsea a Tottenham

Mirror: Everton si pohrává z možností velké investice, v rámci které by se pokusil realizovat přestup čtyřiadvacetiletého senegalského křídelníka Ismaila Sarra z Watfordu. Sršni za své nejcennější aktivum mají požadovat 35 milionů liber. 

Championat: V momentu, kdy padnou mezinárodní sankce uvalené na Rusko, Chelsea zrealizuje přestup devatenáctiletého záložníka Dynama Moskva a ruské reprezentace Arsena Zacharjana. V tuto chvíli brání dokončení přestupu mimo jiné zákaz finančních transferů směrem do Ruska.

Sky Sport Germany: Nottingham Forest si pro lednové přestupové okno v Unionu Berlín vyhlédl 27letého útočníka původem ze Surinamu Sheralda Beckera.