Transferový boulevard: Rabiot chce do Premier League, Marseille cílí na Sahu, Arsenal poptává Solera

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Rabiot chce do Premier League, Marseille cílí na Sahu, Arsenal poptává Solera

NRC: Třiadvacetiletý křídelník PSV a Nizozemska Cody Gakpo prohlásil, že by zvážil možnost přestupu do Manchesteru United, klub Premier League jej nicméně podle jeho slov zatím nekontaktoval. 

Express: Sedmadvacetiletý francouzský záložník Adrien Rabiot prohlásil, že by si ještě jednou rád zahrál Premier League. Bývalému hráči Manchesteru United končí v létě smlouva v Juventusu a v posledních měsících byl spojován jak s návratem do United, tak možností přestupu do Chelsea či Tottenhamu.

90min: Marseille si dělá zálusk na podpis 30letého útočníka Pobřeží slonoviny Wilfrieda Zahu z Crystal Palace, a to v momentu kdy mu v létě skončí smlouva.

Mail: Manažer Newcastlu United Eddie Howe vyjádřil obavu, že finanční fair play může v lednovém termínu omezit výdaje jeho klubu na přestupy.

Sun: West Ham bude v lednovém přestupovém období hledat další hráčskou alternativu na post hrotového útočníka, aby vytvořil konkurenci pro Antonia a Scamaccu.

France Bleur Azur: Arsenal se měl dotázat PSG na možnost podpisu španělského reprezentačního záložníka Carlose Solera, který v týmu Christopha Galtiera není příliš vytěžován.

Fabrizio Romano: Leeds, Newcastle, Wolves a Southampton v minulosti projevovali zájem o podpis Goncala Ramose, po jeho hattricku proti Švýcarsku podle všeho hráč Benficy bude mimo jejich (s výjimkou Newcastlu) finanční dosah.

FC Inter: Inter Milán údajně má zájem v lednu na volný transfer podepsat  obránce Leicesteru City Caglara Soyuncua a předloží mu nabídku.

TeamTalk: Liverpool dal zástupcům Yunuse Musaha najevo, že by měl zájem o podpis tohoto dvacetiletého amerického záložníka Valencie.