Vztahy mezi Martialem a koučem Rudých ďáblů jsou velmi chladné. Využije toho překvapivý pokušitel?

Turecký portál Fanatik přispěchal se zajímavou přestupovou spekulací, která by mohla znamenat zvučnou posilu pro tamní Fenerbahce. Klub má údajně spadeno na francouzského útočníka Anthonyho Martiala, který zažívá rozporuplnou sezónu na Old Trafford a některé zvěsti signalizují velmi chladné vztahy s koučem Erikem ten Hagem.

Vztahy mezi Martialem a koučem Rudých ďáblů jsou velmi chladné. Využije toho překvapivý pokušitel?

Francouzský reprezentant okusil nucenou pauzu vinou nedávných zdravotních problémů a pod taktovkou nizozemského stratéga dostává herní prostor jen sporadicky. Navzdory tomu ale vykazuje kvalitu, neboť ve čtyřech zápasech vykázal dvě trefy a tři asistence.

Jeho budoucnost by se mohla odvíjet od toho, jak se bude prezentovat na nadcházejícím mistrovství světa v Kataru. Manchester United jej zvažoval prodat již v létě, ale Rudí ďáblové mu chtěli dát nakonec šanci pod novým trenérem.

Problémem je ale jeho důslednost v poli, protože šestadvacetiletý útočník je často kritizován za svou laxnost směrem dozadu. To je proti srsti Ten Haga, který si zakládá na disciplíně a nasazení.

K přesunu do turecké nejvyšší soutěže by mohlo dojít již během ledna a Fenerbahce si nevede vůbec špatně, neboť vévodí tamní tabulce s náskokem tří bodů.