První velké investice Emeryho v Aston Ville? Ambiciózní plán zahrnuje již prověřená jména

Postavení Aston Villy v tabulce aktuálního ročníku Premier League není příliš komfortní, proto není divu, že se vedení klubu rozhodlo k výměně trenéra a do této role nedávno dosadilo Unaie Emeryho. Ten by chtěl učinit v kabině hned několik změn již během lednového přestupového okna a není žádným překvapením, že by chtěl loupit na adrese, kde ještě na jaře sám působil.

První velké investice Emeryho v Aston Ville? Ambiciózní plán zahrnuje již prověřená jména

Podle informací webu Football Insider se Emery hodlá zaměřit na perspektivní tváře, které měl tu možnost vést ve Villarrealu. V hledáčku současného kouče Aston Villy uvízlo například jméno jednadvacetiletého talentovaného útočníka Nicolase Jacksona. Mladík ze Senegalu má u Žlutých ponorek platný kontrakt pouze do léta, čehož by Emery rád využil již v lednu.

Není se čemu divit. Šestnácté místo v tabulce a náskok pouhého bodu na pásmo sestupu nutí jednapadesátiletého španělského stratéga jednat a neponechat nic náhodě. Cílem pro tuto sezónu bude záchrana v Premier League.

The Villans však nehodlají zůstat u jednorázového lupu v kabině Villarrealu. Mnohem ambicióznějším cílem je snaha ukořistit španělského středního obránce Paua Torrese.

Dlouhodobý předmět zájmu Manchesteru United má být pokoušen skrze lukrativní smlouvu zahrnující velmi velkorysý plat. Jeho současný zaměstnavatel by si pak přišel na rovných 40 milionů liber.