Události 13. kola druhé ligy: Slavia definitivně na dně, Sigma vsadila na hvězdy, Wágner táhne Příbram zpět do ligy

Tomáš Wágner vstřelil svou pátou branku ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a i díky němu se Příbram vyhoupla už na čelo druholigové tabulky. Naopak na dně se nachází po další porážce Slavia, jen krok od sestupu je i rezerva Sparty. Po nečekané porážce v Prostějově zabrala Karviná, děkovat může i svým „hostům“ z ostravského Baníku.

Dva zásahy „hostů“ z Baníku za Karvinou

Po nečekaném krachu v Prostějově se Karviná opět předvedla a pěti góly na svém stadionu rozdrtila pražskou Duklu. Hotovo bylo prakticky už ve 27. minutě, kdy záložník Jaroslav Málek svou premiérovou brankou za Karvinou v lize zvyšoval na 3:0.

Ve druhé půli se poté předvedli hostující hráči z Baníku Ostrava. Krátce po pauze na rozdíl čtyř branek zvyšoval Lukáš Budínský, již třetí branky za Karvinou se dočkal teprve dvacetiletý útočník Sebastian Boháč, který přitom nastoupil až v 76. minutě. Není tedy divu, že s výkonem svých svěřenců byl Tomáš Hejdušek výrazně spokojen.

„Herně i výsledkově to bylo nejlepší utkání v sezóně. Ve druhé půli to sice bylo trochu lehkovážné, je ale těžké udržet koncentraci hráčů, když vedete o čtyři branky. Klukům ale chci moc poděkovat," pravil spokojený Hejdušek.