Druholigová Příbram vstoupila do stejných vod jako Sparta, Liberec, Sigma či Teplice

Druholigový celek FK Viagem Příbram, který je po jedenácti kolech na průběžné druhé pozici s jednobodovou ztrátou na vedoucí Líšeň, se v posledních dnech pochlubil novým prémiovým partnerem.

Druholigová Příbram vstoupila do stejných vod jako Sparta, Liberec, Sigma či Teplice

Mezinárodní holding se třemi tisíci zaměstnanci již spolupracuje s prvoligovými značkami jako Sparta, Sigma, Liberec nebo Teplice a nyní vstupuje také na středočeský stadion u Litavky...

Poprvé bylo možno jeho logo na zelených trikotech Wágnera, Osmančíka a spol. spatřit již ve víkendovém utkání s Vlašimí (1:1). Vítězná premiéra z toho nebyla, nicméně i venkovní prodloužení série neporazitelnosti už na 11 soutěžních duelů v řadě se počítá.

A příbramské vedení je na ono spojení pyšné. "Děkuji společnosti Tipsport, že vložila důvěru do našeho klubu a stala se naší součástí," uvedl těsně po podpisu smlouvy webem fkpribram.cz citovaný ředitel Jan Starka.

První domácí duel s Tipsportem za zády čeká svěřence Zápotočného, Nikla a Sňozíka proti Vyškovu, který má na třetí pozici stejně bodů jako oni. Půjde tak o největší šlágr 12. kola F:NL.

Druholigová špička je právě teď mimořádně vyrovnaná a pět nejlepších týmů od sebe dělí pouhé dva body. Zatímco Vyškov či Varnsdorf pravděpodobně mít postupové ambice nebudou, Jaroslavu Starkovi, jenž v poslední době zápolil se zdravotním problémy, by se návrat mezi elitu moc líbil. A novému sponzorovi Příbrami nepochybně také.

První velký krok Mikloška v nové funkci? Překvapivě brzký konec Vrby, který Baníku šéfoval jen pár měsíců