Vrátí se zpět do Chelsea? Hvězdný Abraham tuto možnost nevyloučil, i když je v Římě spokojený

Anglický reprezentační útočník Tammy Abraham se v minulém roce vydal z Anglie do Itálie jako nová akvizice AS Řím. Pod taktovkou Josého Mourinha předváděl doslova perfektní hru, když nasázel sedmnáct ligových branek. Letos se mu ale až tak nedaří, na kontě má dvě branky a návrat na pažity Albionu by nemusel být nereálný. I když je Abraham v Římě dle svých slov šťasten, možnost znovu posílit rodnou Chelsea nevyloučil.

Vrátí se zpět do Chelsea? Hvězdný Abraham tuto možnost nevyloučil, i když je v Římě spokojený

Když Abraham odcházel z Chelsea do AS Řím za 40 milionů euro, myslela Chelsea na zadní vrátka. Ve smlouvě je totiž možnost odkoupit Abrahama zpět, ale za cenu 68 milionů euro. A Chelsea momentálně urputně hledá útočníka světového formátu. Pokukuje po snajprovi z AC Milán Rafaelovi Leaovi nebo po Christopherovi Nkukovi z RB Lipska.

Samotný Tammy Abraham, který v Chelsea odkopal celkem 82 soutěžních zápasů, které okořenil třiceti brankami, je v Římě šťastný:,,Jsem zde šťastný, tým je dobrý, manažer je dobrý. Město, fanoušci taktéž. Jsem šťastný. Ale budoucnost zná jen Bůh," odvětil po dotazu OJB Sports Tammy Abraham a naznačil, že návrat do rodného klubu není vyloučen.

,,Mým cílem je dělat přesně to, co jsem tady dělal minulý rok," pokračoval v odpovědi jednáctinásobný anglický reprezentant, který ve své kariéře hostoval i v Bristolu, Swansea a Aston Ville. 

Abraham zazářil v Premier League převážně v sezóně 2019/2020. Tehdy odehrál za Chelsea 34 ligových zápasů a vsítil patnáct branek. Podobný počin se mu podařil v AS Řím v minulém hracím období, když ve 37 zápasech dal sedmnáct gólů.