Změní Kanté svoji londýnskou adresu? Chelsea jej nabídla na sever metropole

N'Golo Kanté nemá významně figurovat v záměrech nového kouče Chelsea Grahama Pottera a ani z jedné strany údajně neexistuje silný zájem prodloužit stávající kontrakt. Pro francouzského záložníka se tak má hledat nové působiště. Ideálně v Londýně.  

Změní Kanté svoji londýnskou adresu? Chelsea jej nabídla na sever metropole

Emirates nebo Tottenham Hotspurs Stadium? V těchto intencích se údajně momentálně rozhoduje jedenatřicetiletý záložník Chelsea N'Golo Kanté, jehož budoucnost na Stamford Bridge má být sečtená a jeho klub jej měl nabídnout své londýnské konkurenci. Podle webu Foot Mercato není pro Chelsea prodloužení smlouvy s “motorovou myší její zálohy” prioritou a záložníka měla dát k dispozici svým konkurentům. Londýnským, protože Kanté chce setrvat v hlavním městě Anglie.

Informace o možném rozdělení cesty Chelsea a Kantého přišla docela překvapivě, Kanté je poměrně pevnou součástí základní rotace Chelsea a řada expertů se vyjadřuje ve smyslu, že malý pracovitý Francouz bude středové řadě Chelsea chybět a že jeho odchod je předčasný. Přičemž na navazující otázku, kam Kanté zamíří se fotbalová veřejnost předběžně přiklání spíše k Tottenhamu.

Kanté totiž v minulosti úspěšně spolupracoval s nynějším koučem Spurs Contem a řada insiderů si myslí, že oba budou chtít na tuto minulost navázat.  Ital rozhodně dokázal z Kanteho dostat to nejlepší a hráč to dokonce přiznal, když loni hovořil pro oficiální webové stránky Chelsea.  "V té době, kdy jsme chodili na hřiště, jsme si velmi věřili, tým hrál velmi dobře, dokázali jsme dominovat nad soupeři a vyhrávat. Na hřišti jsem se cítil velmi dobře. Bylo to krásné období," popsal svůj vztah ke kouči Spurs v minulosti Kanté. O Arsenalu je navíc známo, že se v poslední době orientuje spíše na perspektivnější hráče.