Další kroky Kantého? O záložníka Chelsea se mají ucházet těžké váhy ze Serie A

Poslední roky patřil jednatřicetiletý francouzský záložník N´Golo Kanté ke stavebním kamenům londýnské Chelsea. Na Stamford Bridge se však připravují na přestavbu svého kádru, což se bude týkat také zkušených opor. Někdejší tvář Leicesteru City s největší pravděpodobností zamíří na Apeninský poloostrov, kde se o ni mají ucházet hned tři těžké váhy tamní Serie A.

Další kroky Kantého? O záložníka Chelsea se mají ucházet těžké váhy ze Serie A

Kanté se poslední dva roky potýká s četnými zraněními, což přiživuje spekulace o jeho odchodu. Defenzivní štít byl od roku 2016 využíván v anglické metropoli, ale s příchodem nového majitele se má kádr výrazně omladit a vsázet také na produkty tamní mládežnické akademie.

Podle informací webu Tutto Juve mají hned tři těžké váhy ze Serie A podepsat francouzského legionáře klidně již během lednového přestupového. Kromě obou milánských gigantů je v popředí spekulací Stará dáma, která nutně potřebuje nového generála do středu zálohy.

Bianconeri se v létě rozešli s Denisem Zakariu a Arthurem Melem a zatím se čeká také na nasazení Paula Pogby, kterému vinou zranění unikne i světový šampionát v Kataru. Manuel Locatelli přišel ze Sassuola před rokem, ale v přízni kouče Massimiliana Allegriho příliš není. Juventus chce vsadit také na to, že Pogba se zná s Kantém z francouzské reprezentace a spolu by jim to mohlo fungovat také v Turíně.