Obrana Spurs stále nedává Contemu spát. Tohoto beka začal lovit už na konci září...

Bastoni asi Škriniar nevyšli, Lenglet je považován za provizorní záplatu, na Bena Daviese nebo Davidsona Sancheze též Antonio Conte odmítá v základní rotaci sázet. Takže na Tottenham Hotspurs Stadium se ve velkém loví střední obránce.  

Obrana Spurs stále nedává Contemu spát. Tohoto beka začal lovit už na konci září...

Tottenham Hotspur se po otevření lednového přestupového okna pokusí podepsat se středním obráncem Interu Stefanem de Vrijem. Spurs byli s Nizozemcem spojováni již během letního přestupového období, kdy Antonio Conte hledal posily do středu obrany. Jejich zájem nicméně s koncem přestupového okna ani podepsáním (na hostování) Clementa Lengleta neskončil a podle informaci webu The Booty Room se sportovní ředitel Spurs Fabio Paratici o holandského beka intenzivně zajímá. Už tři měsíce před začátkem přestupového okna.

Aktivitě Tottenhamu by mohlo nahrávat, že obránci na konci příštího léta vyprší smlouva a de Vrij v kabině měl podle italských novinářů říci, že nepočítá s tím, že by ji prodloužil. Inter tak může být ponoukán, aby se za svůj obranný diamant pokusil vyinkasovat alespoň něco, než na konci roku odejde úplně zdarma. Podle Booty Room  je Conte velkým obdivovatelem de Vrije a Holanďan by se mu vedle dua Romero - Dier velmi líbil.

Za vynikající podpis vníma de Vrije i bývalý nizozemský reprezentant WIllem van Hanegen, podle kterého by de Vrij měl být v národním týmu Oranjes partnerem první volby pro Virgila van Dijka z Liverpoolu. "De Vrij je prostě nejlepší obránce v Serii A. Podle mě je dlouhodobě jasně lepší než De Ligt," prohlásil pro Booty Room van Hanegem. "Lidé chtějí mluvit jen o Virgilu van Dijkovi. De Vrij se skutečně stal jedním z nejlepších obránců na světě. Jen se zdá, že to mnoho lidí nechce vidět," dodal van Hanegem.