Transfer Ronalda do Chelsea není mrtvý. Boehly se možnosti podepsat legendu nevzdal

V týmu Erika ten Haga pro sedmatřicetiletou portugalskou legendu podle všeho není místo. Další kolo transferové epopeje tak podle všeho proběhne v zimním přestupovém termínu.   

Transfer Ronalda do Chelsea není mrtvý. Boehly se možnosti podepsat legendu nevzdal

Cristiano Ronaldo zatím podle informací Manchester Evening News nestáhl svou žádost o odchod Manchesteru United. Byť se jeho agentu Jorge Mendesovi nepodařilo v létě nepodařilo najít útočníkovi nové angažmá (spekulovalo se o jednání s Juventusem, Neapolí nebo Sportingem, nabídku měli poslat i arabské kluby), v lednu se odehraje další kolo. A tentokrát by mohla vyjít další spekulace, kterou v létě živili angličtí novináři. A totiž Ronaldo na Stamford Bridge.

Podle řady spekulací má totiž mít o podpis Cristiana Ronalda velký zájem nový americký majitel Chelsea Todd Boehly, který na zrealizování transferu tlačil v létě a byl zablokován tehdejším trenérem Blues Thomasem Tuchelem. Který se proti uskutečnění příchodu portugalského veterána postavil s tím, že by mu Cristiano Ronaldo rozložil kabinu. Kvůli špatným výsledkům na začátku sezóny nicméně byl Tuchel již odvolán a podle anglických novinářů nový kouč Chelsea Graham Potter k “snovému transferu” svého šéfa tak odmítavý není.

Opustí v tak v lednu Cristiano Ronaldo Old Trafford a zakotví v západním Londýně? Podle dostupných informací je Ronaldo připraven přijmout významné snížení své gáže, která má činit 385 tisíc liber týdně a to výměnou za to, aby hrál v týmu, který má nejvyšší ambice v Lize mistrů. Té se mu v Manchesteru nedostává, zatímco Chelsea - byť není největší favorit na ušatý pohár - se do jarního playoff pravděpodobně probojuje.