Spojení Anglie a Beckham znovu platí! Davidův syn Romeo trénuje s rezervou Brentfordu

David Beckham přesně před devatenácti lety odešel z Premier League do Realu Madrid a od té doby se na anglických pažitech neobjevil. Objevit by se ale po téměř dvou dekádách mohl jeho syn Romeo Beckham, který jakožto hráč Interu Miami zkouší štěstí v Brentfordu a trénuje s rezervním celkem.

Spojení Anglie a Beckham znovu platí! Davidův syn Romeo trénuje s rezervou Brentfordu

David Beckham se stal legendou Manchesteru United už v devadesátých letech, a když v roce 2003 odcházel po dlouhých jedenácti letech do Realu Madrid, jednalo se o smutné rozdělení. Beckham nakonec přes Madrid putoval do zámoří, kde pět let hrál v Los Angeles Galaxy a mezitím se stal v Americe ednoznačným fotbalovým symbolem.

Dokonce jak známo, založil vlastní klub Inter Miami, v jehož týmu nemůže chybět jeho dvacetiletý syn Romeo. Konkrétně hraje za její rezervu. Letos v lednu si odbyl svůj nesoutěžní seniorský debut za hlavní tým během předsezónní přípravy, kdy napomohl k výhře 4:0 proti Club Universitario de Deportes.

Ale kroky mladého křídělníka nakonec zamířily směrem do Anglie, kde podle deníku The Times nastupuje za rezervu prvoligového Brentfordu a uchází se tak o pozici v prvním týmu.

Romeo už v minulosti byl spojován s Arsenalem, ale nakonec úplně od fotbalu upustil a věnoval se tenisové zábavě, kdy dokonce trénoval s britskou tenisovou legendou Andy Murrayem.