Casemiro už si zvyká na intenzitu Premier League a s každým dalším zápasem bude lepší, věští Ten Hag

Rudí ďáblové momentálně táhnou šňůru šesti zápasů bez porážky, s tím, že z londýnského dvojboje proti Tottenhamu Hotspur a Chelsea dokázali vytěžit čtyři body a na třetí místo tabulky neztrácí až tak moc.

Casemiro už si zvyká na intenzitu Premier League a s každým dalším zápasem bude lepší, věští Ten Hag

"Je jasné, že chceme vyhrát každý zápas. Teď ale náš tým rozvíjíme, vše musí zapadnout na správné místo. Uvidíme, kde budeme v březnu nebo v dubnu. Je před námi dlouhá cesta, takže nyní nemá smysl trápit se postavením v tabulce. Soustředím se na proces a progres," ozřejmil na stránkách manutd.com nizozemský manažer Erik ten Hag.)

Na Stamford Bridge se ve čtvrté minutě nastavení po asistenci Luke Shawa podařilo skórovat třicetiletému defenzivnímu záložníkovi Casemirovi, pro nějž šlo o první přesný zásah ve službách dvacetinásobného šampiona Premier League.

Štítový záložník z Brazílie, který dorazil na ostrovy po řadě sezon na madridském San Bernabéu, se dokázal prosadit ve dvanáctém soutěžním utkání za United a svým nadřízeným byl samozřejmě chválen...

"Zápas od zápasu hraje lépe a nyní se postaral o vyrovnání a cenný bod. Týmu i jemu to dodá víc sebevědomí. Potřebujeme hlavičkáře, předvedl skvělé zakončení. Vidíme, že je pro naše mužstvo důležitým hráčem, jeho výkon byl klíčový. Už si zvyká na intenzitu Premier League a s každým dalším utkáním bude lepší, o tom jsem přesvědčen," uvedl na jeho konto bývalý stratég Ajaxu Amsterdam.

Protože nastoupil někdejší záložník Porta ve všech čtyřech dosavadních duelech základní skupiny Evropské ligy, giganta z rudé strany Manchesteru by měl táhnout také ve čtvrtek proti Šeriffu Tiraspol.

Varane o MS zřejmě nepřijde, po Chelsea má jen malou trhlinku ve svalu