Černí koně blížící se události v Kataru. Kdo by mohl zaskočit veřejnost i papírové favority?

Další světový šampionát je za dveřmi a fotbalová událost roku na několik týdnů přiláká veškerou pozornost milovníků tohoto sportu. Reprezentační trenéři v těchto dnech finalizují své nominace a snaží se vybrat hráče, kteří pomohou týmu k úspěchu. Máme tu několik papírových favoritů, ale taktéž se objevují i několik černých koňů, kteří by mohli na mistrovství světa v Kataru překvapit. Sever sportskeeda.com přišel hned se třemi nenápadnými výběry, jež mohou zazářit.

1) Nizozemsko

Pokud bychom zůstali ještě u výše zmíněné skupiny A, tak černým koněm může být taktéž Nizozemsko. Loňské Euro se jim nevydařilo po zkratu s Českou Republikou v osmifinále, přesto je to země, která se může pochlubit zajímavou individuální kvalitou.

Od roku 2018 se Oranjes na mezinárodní úrovni hledají a jejich poslední výraznější úspěch přišel v roce 2014 v Brazílii, kde skončili třetí. Nyní je u kormidla stejný muž, který byl tehdy u toho. Louis Van Gaal ordinuje svým hráčům taktiku, která slavila úspěch v nedávné Lize národů. Aktuálně osmá země v žebříčku FIFA by mohla být taktéž překvapením v Kataru.

Foto: instagram.com/onsoranje