Co se to děje? Mbappé se údajně silně pohádal s vedením PSG. Požádal o okamžitý odchod

Poklidný podzimní úterek znenadání narušily nečekané zprávy ze samotného srdce Francie. „Mbappé chce odejít!“ píší mnohé přední fotbalové plátky. Hráč, který patří k největším talentům dnešní doby, se údajně nepohodl s klubovým vedením. Přesně tím vedením, které mu v létě zajistilo určité benevolence, když v PSG podepíše novou smlouvu.

Co se to děje? Mbappé se údajně silně pohádal s vedením PSG. Požádal o okamžitý odchod

Aby si bohatí šejkové udrželi svůj největší klenot v týmu, nabídli mu během léta několik výsad, o kterých si normální hráči mohou nechat jenom zdát. Kromě platu, jenž z Kyliana udělal nejlépe vydělávajícího fotbalistu planety, může také zasahovat do sportovní sekce klubu, řídit přestupovou aktivitu na trhu či napomáhat při volbě základní sestavy.

Tato pohádka ovšem nemusí trvat do roku 2025, jak je uvedeno v Mbappého nové smlouvě. Francouzský deník RMC přišel s informací, že v kabině PSG je to nyní jedna hádka za druhou. Mladý útočník, jenž si částečně hraje i na trenéra, se dostal do křížku se spoluhráči. Proslechlo se totiž, že si Kylian osobně vyžádal odchod některých z nich, například Neymara. Ten je však v kádru nadále.

Deník RMC nadále upozorňuje, že se nyní Mbappé cítí vedením PSG silně zrazen. Několik jeho žádostí o prodej Neymara nebylo vyslyšeno a napjaté vztahy v kabině nejsou nijak řešeny. Naopak se stále více spoluhráčů proti Mbappému a jeho „vysokému egu“ staví zády.

Stále chce hrát za Real Madrid

Real Madrid je velkou kapitolou hráčova života. Jako malý kluk Kylian miloval Bílý balet a vše kolem něj. Jeho pokojíček zdobily plakáty týmových hvězd a on sám snil, že se jednoho dne na Santiago Bernabeu přesune.

Možnost zde byla právě toto léto, což si PSG velmi dobře uvědomovalo. Aby si ovšem svůj největší klenot udrželo, sáhlo k několika extrémním krokům. V třiadvaceti letech udělalo z Mbappého nejlépe vydělávajícího fotbalistu planety a dalo mu práva, nad kterými zůstává rozum jenom stát. Hráčova touha o odchodu byla oddálena však jen o pár měsíců.

Zdroje RMC, MARCA či ESPN shodně mluví o tom, že se Mbappého vazny s vedením po poslední klubové hádce kompletně přetrhaly. Francouzský útočník chce odejít a nejlépe by tak učinil ještě v lednu. Pokud to půjde, ideálně do Realu Madrid.

Jedinou překážkou je opět vedení PSG, které má s Realem velmi napjaté vztahy. Pokud má dovolit svému hráči odejít, bude upřednostňovat jiné zájemce, jako jsou Liverpool, případně Manchester City.