Krch ještě zdaleka nekončí, ale i tak vstupuje do managementu Bohemians 1905. Jaké úkoly ho čekají?

Zatímco někteří fotbalisté začnou svou budoucnost řešit až po ukončení profesionální kariéry, jiní už jsou na další životní etapu připraveni s velkým předstihem. A mezi ně patří i třicetiletý obránce Bohemians Praha 1905 Daniel Krch.

Krch ještě zdaleka nekončí, ale i tak vstupuje do managementu Bohemians 1905. Jaké úkoly ho čekají?

Bývalý hráč sparťanské rezervy či Táborska, který tráví v Ďolíčku už desátý soutěžní ročník v řadě, se vzdělává během celé kariéry...

Jak už zaznělo na oficiálních stránkách vršovické značky, současný svěřenec kouče Jaroslava Veselého je diplomovaným specialistou v oboru management sportu, bakalářem se zaměřením sportovní a kondiční specialista a nedávno získal také titul inženýra ekonomie a managementu. Kromě těchto studií absolvoval také akreditovaný trenérský kurz instruktora fitness a je držitelem fotbalové trenérské licence B.

I když ještě profesionálnímu fotbalu nezamával a dál chce být k dispozici jako hráč (v této sezoně FORTUNA:LIGY zasáhl do tří utkání), postupně se bude zapojovat do managementu tradičního pražského klubu a to zejména v jeho obchodním úseku.

Ve svém volném čase se bude nově věnovat projektu lokálních partnerů. Tím se mohou stát i drobní podnikatelé, kteří si nemohou dovolit nákladné statisícové i vyšší reklamní plnění, ale přesto by svou značku rádi spojili právě s aktuálně pátým týmem prvoligové tabulky.

V portfoliu Sparty se nalézá již 8 partnerských klubů. Zatím naposledy přibyla na letenský seznam tato tradiční značka...