Pulišić má nového vážného zájemce. Přesune se ze Stamford Bridge již v lednu?

Čtyřiadvacetiletý americký útočník fanoušky přezdívaný jako „Captain America“ by mohl již za pár měsíců měnit klubové barvy. Jeho příchod do Chelsea byl v roce 2019 sledován s obrovským očekáváním, ale někdejší tvář Borussie Dortmund nedokázala v Londýně uspět. I proto se podle webu Goal.com nabízí možnost odchodu již během lednového přestupového okna. Christian Pulišić jednoho vážného zájemce má a očekává se, že jednání přejdou ke konkrétní nabídce.

Pulišić má nového vážného zájemce. Přesune se ze Stamford Bridge již v lednu?

Hlavním, ale velmi překvapivým, uchazečem o jeho služby je italský Juventus, který se také v novém ročníku Serie A výsledkově hledá. Tamní kouč Max Allegri má nůž na krku a potřebuje svůj tým nastartovat k lepším zítřkům. Neobejde se to bez výrazné hráčské obměny v kabině a turínský gigant by tak mohl směrem dopředu využít schopností právě Pulišiće.

Americký reprezentant v posledních měsících v Chelsea příliš herního prostoru nedostal a na vině byly především vlažné vztahy s někdejším koučem Thomasem Tuchelem. Jeho nástupce Graham Potter ale již vyjádřil chuť s hráčem spolupracovat a dát mu šanci, což by mohlo zhatit naděje Staré dámy na jeho odlovení.

Pulišić má na Stamford Bridge platný kontrakt do léta 2024. Juventus už hráče oťukával v průběhu roku, kdy se řešila možná výměna za Matthijse de Ligta. Nizozemský obránce ale nakonec odešel do Bayernu, což tento záměr zhatilo. V Turíně hledají nové tváře do své ofenzivy, neboť Di María zatím není příliš spokojený po svém letním příchodu a Juan Cuadrado by mohl v létě odejít jako volný hráč.