Cesty Félixe a Simeoneho se mají rozejít. Na které adrese má portugalský talent restartovat kariéru?

Španělský portál Fichajes oživil spekulace o odchodu portugalského mladíka Joaa Félixe z Atlétika Madrid. Ten se po svém příchodu na Wanda Metropolitano nedokázal adekvátně prosadit a stále častěji se objevují signály, že by mohl hledat štěstí na jiné adrese. Nejčastějším klubem, který je s hráčem spojován, je Manchester United.

Cesty Félixe a Simeoneho se mají rozejít. Na které adrese má portugalský talent restartovat kariéru?

Rudí ďáblové aktuálně řeší svou ofenzivní stránku týmu a nizozemskému stratégovi Eriku ten Hagovi je jasné, že potřebuje rozšířit své možnosti o nové hráčské zdroje. Jméno Félix figuruje na jídelníčku giganta z Old Trafford již delší dobu, avšak doposud se zdálo, že Atlético není ochotné svou nákladnou akvizici prodávat.

Kouč madridského klubu Diego Simeone už přestal mít s portugalským mladíkem trpělivost a jejich cesty by se měly rozejít již během ledna. Do karet mu hraje i současná ofenzivní mizérie na Old Trafford. Anthony Martial je dlouhodobě zranění, Marcus Rashford nepřesvědčivý a Cristiano Ronaldo zřejmě jednou nohou pryč.

Posledním krůčkem k přestupu je stanovení částky. Los Rojiblancos investovali do odchovance Benfiky Lisabon celkem 113 milionů liber, proto budou chtít minimalizovat ztrátu. Vedení španělského klubu si však uvědomuje, že Félix v posledních letech nezáří a jeho cenovka je mnohem nižší.