Bayern dychtivě monitoruje hvězdičku Benfiky. Ta uvízla také v hledáčku Manchesteru United

Bavorský gigant se na přestupovém trhu rozhlíží po dalším perspektivním ofenzivním zboží, které by v Allianz Aréně upotřebil. Trenér Julian Nagelsmann je dlouhodobě znám pro svou práci s mladíky, proto není překvapením, že si vyhlédl další tvář, která má celou svou kariéru ještě před sebou. Aktuálně se jí daří v barvách Benfiky Lisabon.

Bayern dychtivě monitoruje hvězdičku Benfiky. Ta uvízla také v hledáčku Manchesteru United

Portugalský web Abola přispěchal s informací o zájmu německé strany o jednadvacetiletého mladíka Goncala Ramose. Tomu se v nové sezóně náramně daří, což dokládá osm přesných zásahů a šest asistencí ve dvanácti soutěžních zápasech.

Jeho vzestup přišel po odchodu Darwina Núñeze do Liverpoolu na začátku letošního léte. Na Estádio da Luz se mu od té chvíle dostalo pravidelné herní vytížení a místo v základní sestavě. Ramos tuto šanci chytil za pačesy, což neuniklo pozornosti předních evropských gigantů.

Do hry o jeho služby se ale kromě Bayernu Mnichov přihlásil také Manchester United, který hledá vlastního spolehlivého střelce. Anthony Martial se nadále potýká se zraněními, zatímco Cristiano Ronaldo byl odsunut na lavičku náhradníků. Erik ten Hag se netají zájmem podepsat nové ofenzivní zboží již za pár měsíců.

Benfika se ale svého klenotu nechce vzdávat bez boje. Aktuálně s ním jedná o nové smlouvě, která by hráči zajistila lepší platové ohodnocení a zároveň by zahrnovala výstupní klauzuli ve výši 12 milionů eur.