Opět astronomická částka. Bude mladičká superhvězda Dortmundu dražším zbožím než Haaland?

Když letos přestoupil do Manchesteru City z Borussie Dortmund Erling Haaland za 51 milionů liber, rozhodně to neznamenalo poslední utrácení anglického celku v Německu. Znovu totiž kouká do Dortmundu, kde by rád ulovil horké zboží Jude Bellinghama. A je schopen utratit víc, než za norskou hvězdu. O dost víc.

Opět astronomická částka. Bude mladičká superhvězda Dortmundu dražším zbožím než Haaland?

Anglie si kvalitních domácích fotbalistů vždy váží, a je tak zcela pochopitelné, že přední celky Premier League by rády získaly odchovance Birminghamu, který ale září v Bundeslize. Ano, jedná se již o několikrát probíraného devatenácti letého mladíka Jude Bellinghama.

Hráč Borussie Dortmund je dokonce mnohem žhavějším zbožím, než jeho bývalý spoluhráč Erling Haaland. Nejhlasitěji se zatím o služby anglického záložníka zajímá Liverpool, jenže Manchester City nechce nechat konkurenčnímu celku nic zadarmo, proto dle The Sun vstupuje do boje o Bellinghama s 83 milióny liber. 

Jude Bellingham má za sebou už v tak nízkém věku šestnáct startů v seniorské reprezentaci Albionu. Za Dortmund odehrál 68 zápasů a vsítil čtyři branky.