Jsem správným mužem na lavičce Anglie! Southgate věří, že je tím pravým i po propadáku v Lize národů

Pět zápasů v Lize národů a pouhoupouhé dva body, tak taková je bilance výběru těch nejlepších, které anglické akademie vyprodukovaly. I přes to potáhne Anglie do Kataru s pocitem favorita a pravděpodobně i s trenérem Garethem Southgatem, který si o sobě nadále myslí, že je mužem na pravém místě.

Jsem správným mužem na lavičce Anglie! Southgate věří, že je tím pravým i po propadáku v Lize národů

Když nevyhrajete pět zápasů po sobě a dokonce jste i vlastními fanoušky vypískán, je docela jasné, že není pozice ideální. V podobné situaci se objevil Gareth Southgate na lavičce Anglie. 

Kouzelník, ktery vykopal s Anglií druhé místo na loňském Mistrovství Evropy, sedí na lavici od roku 2016 a zatím se poměrně těšil oblibě. Ale nyní po prohře 0:1 s Itálií, kdy byl právě fandy vypiskán, se zdá jeho pozice otřesena v základech.

Ovšem samotný Southgate to vidí jinak: ,,Momentálně je to tak, jak to je a já to musim přijmout," uvedl pro Skysports.com.

,,Ale myslím, že jsem tím pravým, který povede Anglii na turnaji. Myslím, že je to tak bez pochyb stabilnější," dodal sebevědomě a věří, že v Kataru to bude o něčem jiném, než v Lize národů. 

Citizens chtějí Bellinghama a nebojí se opět tasit miliardy!