Lvíčatům na favorita skupiny nestačila ani Filova paráda, výběr trenéra Suchopárka čeká nejspíš baráž

Reprezentace do 21 let nestačila na Anglii, a tak se kýženého přímého postupu na mistrovství Evropy nedočkala. Svěřenci kouče Suchopárka míří pravděpodobně do baráže.

V prvním vzájemném utkání lvíčata prohrála v Anglii 1:3. Úvod toho druhého byl z obou stran opatrný. Diváci se dočkali první zajímavější situace až po 20 minutách hry, když střelu Jonese Kovář ještě stačil vyrazit, ale na následnou dorážku Smitha Rowa byl krátký.

Začátek druhé půle se českému výběru vůbec nepovedl, když po necelé minutě se po pravé straně prodral do vápna Morgan Gibbs-White, jeho střela se odrazila k Jacobu Ramseymu, jenž uklízel do odkryté branky.

Na konečných 1:2 korigoval až v 88. minutě fantastickou střelou do levého horního rohu Fila. Skupinu G tak s největší pravděpodobností vyhraje Anglie, Češi na druhém místě za sebou nechají Slovinsko, Albánii, Kosovo či Andoru.