Přivedou Rudí ďáblové Varanemu bývalého spoluhráče ze Santiaga Bernabéu? Na Old Trafford by se mohl stěhovat…

Šestadvacetiletý Marco Asensio hraje za Real Madrid od sezony 2016/17 a po šesti letech by se mohl stěhovat do Premier League, konkrétně do Manchesteru United. Jeho agent Jorge Mendes se netají tím, že pro španělského křídelníka hledá novou destinaci.

Přivedou Rudí ďáblové Varanemu bývalého spoluhráče ze Santiaga Bernabéu? Na Old Trafford by se mohl stěhovat…

Asensio má v „Los Blancos“ smlouvu už jen na rok a je tak pravděpodobné, že pokud nedojde k prodloužení, bude ho chtít Real zpeněžit letos v létě. Navíc už nepatří mezi klíčové hráče týmu.

Posilu na pravé křídlo intenzivně hledají právě v Manchesteru United, jimž agent Mendes Asensia nabízí, vyjádření „Red Devils“ na tohoto křídelníka zatím nejsou známa.

„Je to důležitý moment pro mou kariéru, to nebudu popírat. Jsem již zkušenější, a to nejen na hřišti. Vím, že musím udělat důležitá rozhodnutí. Já i moje rodina se chceme neustále posouvat vpřed,“ publikoval server bilybalet.cz slova Asensia, který tuto sezonu v La Lize nastoupil ke 31 zápasům a vstřelil 10 branek.

„Je pravdou, že chci víc. Jsem hodně hladový a než jednou skončím kariéru, chci toho dokázat co nejvíce. Hodlám tvrdě pracovat na dalších výzvách,“ dále dodal španělský křídelník.

Zdroj: as.com, bilybalet.cz