Klopp už zase větří perspektivní zboží. V kabině má obsadit místo Maného, se kterým se již nepočítá

Liverpool se začíná intenzivně připravovat na letní ochod Sadia Maného. Senegalský legionář se s ostrovním klubem nedomluvil na prodloužení spolupráce a napříč médii je skloňován jako jeho budoucí zaměstnavatel Bayern Mnichov. Jak Reds zareagují na tuto ofenzivní ztrátu? Fanoušci se obávat nemusí, neboť vyhlášený německý ohař Jürgen Klopp větří novou lovnou.

Klopp už zase větří perspektivní zboží. V kabině má obsadit místo Maného, se kterým se již nepočítá

Kabinu druhého týmu uplynulého ročníku Premier League zdarma opouští taktéž Divock Origi, jehož jméno by mělo v další sezóně figurovat v Serii  A. Liverpool má ve své ofenzivě z čeho vybírat, přesto se po odchodu těchto dvou jmen nabízí možnost získat další perspektivní zboží.

Německý stratég Jürgen Klopp je proslulý svým čichem na zajímavé hráče, ze kterých umí probudit dřímající talent. Sadio Mané byl v posledních letech jednou z klíčových tváří Reds a od roku 2016 odehrál v barvách Liverpoolu více jak 260 zápasů, ve kterých si připsal 120 branek a 48 asistencí.

V uplynulých měsících se to zajímavými spekulaci na hráčském trhu jen hemžilo a jména jako Gnabry, Dembélé či Danjuma byla médii pasována do role čerstvých posil. Přednost by měl nakonec dostat devatenáctiletý odchovanec Fluminense, který poslední dva roky strávil ve Watfordu. Podle Daily Mail si Joao Pedro získal pozornost německého stratéga, který v něm vycítil potenciál.

Zdroj: dailymail.co.uk