Náhrada za Fernandinha? Na Etihad Stadium prahnou po muži, jehož výkony vzrušují i Rudé ďábly

Manchester City aktuálně na přestupovém trhu hledá nový defenzivní štít. Tamní kouč Pep Guardiola má několik týdnů na to, aby nalezl adekvátní náhradu za brazilského legionáře Fernandinha. Na Ostrovech se proslýchá, že na jedno jméno již ukázal prstem, ale zájem o něj má také městský rival z Old Trafford.

Náhrada za Fernandinha? Na Etihad Stadium prahnou po muži, jehož výkony vzrušují i Rudé ďábly

Úřadující šampion Premier League věří, že by mohl zlákat pro svůj záměr šestadvacetiletého anglického záložníka Kalvina Phillipse. Devatenáctinásobný reprezentant Albionu předváděl v uplynulé sezóně v barvách Leedsu United parádní výkony, které zvýšily šance, že by mohl toto léto měnit klubovou příslušnost.

Oba velkokluby z Manchesteru mají v plánu učinit na postu defenzivního štítu změnu. Citizens hledají vhodnou náplast na vzniklou mezeru, Red devils zase chystají pod taktovkou nového kouče Erika ten Haga výraznou obměnu kabiny.

Podle informací The Express by mohla hvězda Leedsu vyjít na více jak 50 milionů eur. Platný kontrakt má Phillips u současného chlebodárce až do léta 2024 a vedení klubu se již nechalo slyšet, že mu zelenou k odchodu udělí jen v případě, že přijde skutečně zajímavá nabídka, která by kompenzovala jeho absenci v sestavě.

Zdroj: express.co.uk