Nová éra Chelsea pod vedením Boehlyho začíná. Londýnský celek by překvapivě mohl lovit první posilu v Barceloně

V Chelsea může opět dojít ke spojení trenéra Thomase Tuchela s křídelníkem Ousmanem Dembelém. Oba dva se již potkali v Dortmundu a nyní je tento pětadvacetiletý Francouz blízko k tomu, aby se stal první posilou Chelsea v nové éře majitele Todda Boehlyho.

Nová éra Chelsea pod vedením Boehlyho začíná. Londýnský celek by překvapivě mohl lovit první posilu v Barceloně

Dembélému vyprší v Barceloně smlouva v nadcházejících týdnech a jelikož se vedení katalánského celku s tímto křídelníkem nedohodlo na prodloužení smlouvě, tak Francouz bude k mání jako volný hráč.

Byť byl hojně spojován s PSG, tak to momentálně vypadá na přesun do Premier League. Pokud tomu tak bude, z Chelsea naopak bude muset odejít jeden z hráčů jako jsou Christian Pulisic, Hakim Ziyech, Callum Hudson-Odoi či Timo Werner.

Kromě PSG a Chelsea do hry o tohoto křídelníka vstoupil i Liverpool, jenž by rád zacelil místo po odcházejícím Sadiu Maném.

Rodák z Vernonu však nyní zvažuje všechny nabídky. Ousmanova budoucnost je stále otevřená. Jsme ke všem klubům velmi ohleduplní, zatím však nepřišel správný čas k rozhodnutí. Ousmane zváží nejlepší možnosti pro svoji budoucnost, informoval Dembelého agent Moussa Sissoko, jehož slova vyšla na webu mirror.co.uk.

Zdroj: mirror.co.uk, forcabarca.sk