Jeden z obřích strašáků Liverpoolu byl zažehnán. Salah potvrdil, že bude na Anfield Road pokračovat

Na mistrovský titul v Premier League Liverpool nedosáhl, ale stále je ve hře o ušatý pohár v Lize mistrů. Další zajímavá sezóna klubu z Anfield Road nakonec přesvědčila egyptského ofenzivního faraona Mohameda Salaha, aby na této adrese ještě minimálně jeden rok setrval.

Jeden z obřích strašáků Liverpoolu byl zažehnán. Salah potvrdil, že bude na Anfield Road pokračovat

V médiích se poslední měsíce řeší především ofenzivní stránka Reds a spekuluje se, v jakém složení naskočí do dalšího ročníku Premier League. Velký otazník se vznášel právě i nad setrváním Salaha, který však nyní konečně uzavřel všechny fámy, že by měl přes léto změnit klubovou příslušnost.

Obě strany byly dlouhodobě nakloněny prodloužení spolupráce, ale vše vázlo na podmínkách nového kontraktu. Africký útočník měl několik výhrad a nakonec se dokázalo dojít ke kompromisu. Ačkoliv nejsou známy detaily, Salah už prozradil, že také v další sezóně bude oblékat dres Liverpoolu.

„Příští sezónu určitě zůstanu. Momentálně se nesoustředím na smlouvu, ale na finále Ligy mistrů. Je to o týmu. Čeká nás opravdu důležitý den a já chci znovu získat trofej. Chci vidět Henda (Jordan Henderson) s tou trofejí v rukou a pak mi ji snad také na chvíli půjčí,“ byl zastižen v dobrém rozmaru na tiskové konferenci před sobotním finálovým zápasem proti Realu Madrid.

Pět střídání natrvalo? Premier League je nevyužívá. Po covidu to trenéři uplatňují i jako další zdržovací prvek

Zdroj: skysports.com