Revanš za Coutinha? Xaviho Barcelona má spadeno na tento osmnáctiletý klenot Aston Villy...

Nedávné uvolnění brazilského reprezentanta Philippa Coutinha do Aston Villy by mohlo sehrát roli v přesunu opačným směrem. Devětadvacetiletý záložník má za sebou vydařené jaro v rámci hostování a obě strany se nakonec domluvily na trvalém přesunu na Ostrovy za 17 milionů liber. Nyní očekává Barcelona, že anglický klub bude svolný k uvolnění svého osmnáctiletého klenotu.

Revanš za Coutinha? Xaviho Barcelona má spadeno na tento osmnáctiletý klenot Aston Villy...

Podle listu Mundo Deportivo má katalánský obr spadeno na mládežnického reprezentanta Anglie. Carney Chukwuemeka působí od roku 2016 v mládežnické akademii Aston Villy, ale už dostal několik příležitostí také v A-týmu.

Debut za seniorský tým si odbyl v květnu 2021 a od té doby naskočil do čtrnácti zápasů Premier League, ve kterých si připsal jednu asistenci. Xavi tohoto mladíka bedlivě sleduje a svými výkony na něj udělal nebývalý dojem.

Barcelona by jej ráda zlákala již během tohoto léta, ale problémem by mohla být jeho cenovka. Původní záměr byl sečkat ještě jeden rok, než mu v Aston Ville vyprší smlouva, ale do závodu o jeho podpis se údajně přihlásil také Arsenal, který chce jednat již toto léto. Španělský klub nyní doufá, že mu v cestě za ziskem Chukwuemeka pomůže právě to, že uvolnil na tuto adresu Coutinha.

Příběhy, které i letos potvrdily výjimečnost Premier League aneb Anglická liga opět dokázala, proč je nejlepší na světě

Zdroj: mundodeportivo.com