Blues chtějí obměnit kraje obrany. Lovit by se mělo na Camp Nou, ale i v Parku princů

Londýnská Chelsea zakončila uplynulý ročník Premier League na třetím místě v tabulce, ale nejen počet bodů, ale i předváděná hra poukázala na některé slabiny v sestavě. Německý stratég Thomas Tuchel již projevil zájem v létě na některých postech zvýšit konkurenci nebo rovnou provést hráčskou výměnu. V posledních dnech se ve spojitosti s Blues hovoří o nových tvářích na kraje obrany.

Blues chtějí obměnit kraje obrany. Lovit by se mělo na Camp Nou, ale i v Parku princů

Nezdar v Lize mistrů, citelná ztráta na Ostrovech na Manchester City a Liverpool. Chelsea má z čeho vycházet a dokáže identifikovat problémy. Během léta by na Stamford Bridge chtěli provést nápravy a navíc již bude i atmosféra v klubu pozitivnější, neboť se také vyřešila otázka nového vlastníka.

Podle listu The Athletic se Blues opět rozkoukávají na hráčském trhu a nebudou váhat před novou sezónou napumpovat opět pár milionů s vidinou, že to pomůže k zisku cenných trofejí. Zvěsti naznačují, že by se mělo lovit na Camp Nou, ale i v Parku princů.

Zatímco by kabinu měli opustit Cesar Azpilicueta a Marcos Alonso, opačným směrem by mohli zamířit Achraf Hakimi a Sergino Dest. Marocký bek byl předmětem zájmu již před rokem, ale nakonec se rozhodl vyslyšet volání z PSG. Na nové adrese se příliš neprosadil, ale Tuchel má stále v živé paměti jeho výkony v barvách Interu Milán. V případě Desta se nebude jednat o nic jednoduchého, neboť Barelona jednadvacetiletého mladíka ze svého područí uvolňovat nechce. První oťukávání proběhlo již v lednu, ale k podpisu přestupu nedošlo.

Zdroj: theathletic.com