Bayer je lepší variantou než Bayern nebo Dortmund, tam se může Hložek ještě posunout, míní Rajnoch

Od oficiálního potvrzení příchodu Adama Hložka do struktur Bayeru Leverkusen už by nás měly dělit pouhé hodiny. Na první zahraniční přestup kariéry devatenáctiletého českého reprezentanta čeká i internacionál Jan Rajnoch.

Bayer je lepší variantou než Bayern nebo Dortmund, tam se může Hložek ještě posunout, míní Rajnoch

"S napětím čekám, jestli se potvrdí přestup Adama Hložka do Leverkusenu. To by podle mě byla skvělá zpráva pro český fotbal," napsal ve svém sloupku pro sport.cz trenér Motorletu B, který působí v krajském přeboru.

"Možná už jsem čekal, že bude mít Sparta nového trenéra, ale pořád nic. Tak aspoň, že Adam Hložek je blízko angažmá v bundesligovém Leverkusenu," pokračoval na serveru sport.cz patnáctinásobná reprezentant Česka, jenž stále hraje nejen za Real TOP Praha, ale i za Jíloviště v I.A třídě.

Bay Arenu, kde se budou díky třetímu místu v bundeslize v létě pokoušet o Ligu mistrů, považuje za velmi dobrou adresu, ze které pak půjde v případě záření vystřelit ještě dál.

"Je známé, že tam pan Paska hráče tlačí, za mě je to dobrý krok. Bayer je lepší variantou než Bayern nebo Dortmund. Tam se může Adam ještě posunout. Pokud všechno klapne, bude mít Hložek u sebe Patrika Schicka, což mu pomůže," podotkl na sport.cz někdejší stoper Cottbusu či Sivassporu.

"Ve špičkovém německém klubu tak budou dva ofenzivní čeští reprezentanti. Ve West Hamu je pro změnu defenzivní duo Souček, Coufal. To je přece super zpráva pro český fotbal," zakončil sportem.cz citovaný optimicky naladěný Rajnoch.

Rosický: V tým věřím, máme v něm spoustu dobrých hráčů se spoustou potenciálu a věřím, že se to ukáže

Zdroj: sport.cz