Nejžhavější bundesligový nápadník Hložka? Nejblíže jeho podpisu teď má být chlebodárce Schicka z Bay Areny

Druhý nejproduktivnější hráč této ligové sezony Adam Hložek, jenž v červnu oslaví dvacáté narozeniny, odehrál uprostřed tohoto pracovního týdne svůj poslední zápas v rudých barvách a brzy by měl převlékat trikot.

Nejžhavější bundesligový nápadník Hložka? Nejblíže jeho podpisu teď má být chlebodárce Schicka z Bay Areny

Jeho agent Pavel Paska má směřovat jeho přesun do sousední bundesligy, kde by ho mohly čekat v příštím soutěžním ročníku 2022/2023 evropské poháry.

Jak zaznělo na serveru idnes.cz, aktuálně by měl být ofenzivní tahoun letenského "S" nejblíže Bayeru Leverkusen, kde by se mohl potkat se svým kolegou z národního mužstva Patrikem Schickem.

"Není hotovo, ale je to blízko. Jedná se," citoval portál idnes.cz hned dva zdroje.

Celek z Bay Areny, jehož trenérsky vede Švýcar Gerardo Seoane, finišoval v německé lize díky čtyřem výhrám v řadě na bronzové pozici a na konci léta se může těšit na kvalifikaci o Ligy mistrů.

V nedávno ukončené sezoně se kromě Schicka starali o branky Bayeru také Paulinho, Alario, Diaby, Bellarabi, Wirtz či Azmoun. Konkurence tedy nebude malá ani v případě značky ze spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko.

Transfermarkt.com uvádí u jména čtrnáctinásobného reprezentanta Česka cenu 19 milionů eur. Jaká asi bude přestupová realita? Například Schicka si Leverkusen pořizoval z Říma za ještě vyšší sumu (26,5 milionů eur).

Luhový: Plzeň bez peněz narazí do zdi. Trpišovský potřebuje impulz, Spartě pomůže, když ji Křetínský prodá

Zdroj: idnes.cz