Nechci útočit na pana Křetínského, ale je to pořád hokus pokus kouzelníka Pokustóna, rýpl si Csaplár do Sparty

Sparta bude muset řešit v nejbližší době jak osobu nového hlavního trenéra, tak hráčské náhrady za Bořka Dočkala, Adama Hložka a pár dalších členů současného letenského áčka.

Nechci útočit na pana Křetínského, ale je to pořád hokus pokus kouzelníka Pokustóna, rýpl si Csaplár do Sparty

Josef Csaplár se v dotyčné souvislosti rozpovídal zejména o majiteli, kterým je od roku 2004 spoluvlastník West Hamu United Daniel Křetínský.

"Nechci útočit na Daniela Křetínského, je toho i spousta pozitivního. Vezměte si, kolik hráčů živil, jejich rodiny, co tam pro to udělal, ale myslím, že patnáct let už je dost," napsal ve svém sloupku pro sport.cz devětapadesátiletý expert.

Dvanáctinásobný mistr Česka, který se však za posledních 12 let radoval z titulu pouze v jednom případě (2014) to zkoušel v posledních letech hned několika cestami, leč bez výraznějšího úspěchu...

"To je pořád hokus pokus kouzelníka Pokustóna. Bavit se o tom, jestli má Bořek Dočkal odejít, tyhle koupit, tamty koupit. Říkám, to bude tisící hráč, sedmdesátý trenér, osmdesátý ředitel. Pak je to prostě zbytečné," přidal na sport.cz někdejší trenérský šéf Wisly Plock či Panioniosu Atény.

Další kosmetické úpravy podle něj pro "Real Madrid střední Evropy", který má před sebou středeční finále MOL Cupu, nemají cenu. Je třeba udělat kapánek zásadnější řez.

"Musí přijít majitel a sednout si na hodně dlouhou dobu před zrcadlo a musí si říct: Dělám to 15 let s takovým a takovým úspěchem a neúspěchem, prostě je to neúspěšné, spoustu lidí tím zklamávám, spousta lidí je z toho smutná, spousta lidí z toho má noční můru a já přicházím o velké peníze," uzavřel na sport.cz bývalý kouč české sedmnáctky, jenž dříve vedl na klubové úrovni také konkurenční Slavii.

Z koho by se měli stát noví zaměstnanci Sparty? Bronzový tým ligy hrábne do Hradce, Brna, Olomouce i Jablonce

Zdroj: sport.cz