Sereď, Zlín a Gyirmót. Přesně tam hrábla Sigma a přivedla na Andrův stadion stopera i dva záložníky

Sigma potvrdila první červnový čtvrtek příchod tří nových akvizic. Na Andrově stadionu bude nově působit Lukáš Vraštil a také slovenští záložníci Martin Košťál a Denis Ventúra.

Sereď, Zlín a Gyirmót. Přesně tam hrábla Sigma a přivedla na Andrův stadion stopera i dva záložníky

Všichni se připojí k souboru trenéra Václav Jílka 20. června, kdy olomoucké družině začíná příprava na nový soutěžní ročník 2022/2023.

"Jsme rádi, že se nám podařilo tuto trojici hráčů přivést. Reagovali jsme na pohyb v kádru, který byl v souvislosti s koncem smluv. Jsou to kluci na posty, které jsme potřebovali vyřešit. Věříme, že u nás budou úspěšní," pronesl na webu sigmafotbal.cz sportovní manažer hanácké značky Ladislav Minář.

Nejznámější tváří je osmadvacetiletý stoper Lukáš Vraštil, jenž má v české nejvyšší soutěži odehráno 111 duelů a do Sigmy dorazil ze Zlína.

"Mám radost z toho, že se nám podařilo dohodnout se v Olomouci. Je to stabilní klub české ligy," pronesl na konto dotyčného přesunu agent Jiří Müller, jehož slova nabídly stránky sigmafotbal.cz.

Ani Ventúra (26) s Košťálem (26) by však neměli být žádná ořezávátka. První jmenovaný prošel rumunským prostředím a do české ligy dorazil z maďarského klubu Gyirmót FC.

Druhý zmíněný naposledy působil na Slovensku v Sereďi, ale v sousední Ekstraklase prošel Jagiellonií Bialystok a Wislou Kraków.

Nemáme žáky ani dorost, fotbal na vesnicích skomírá, není kde brát, smutní Lafata a i kvůli tomu nechce do divize

Zdroj: sigmafotbal.cz