Možná se zaměříme trochu víc na střední generaci, zní z Letné a "Rosa" avizuje i možný příchod staršího hráče...

Sportovní ředitel třetího týmu uplynulého ročníku Fortuna:ligy Tomáš Rosický avizoval, že do Leverkusenu mířící Adam Hložek bude nahrazen jedním konkrétním jménem.

Možná se zaměříme trochu víc na střední generaci, zní z Letné a "Rosa" avizuje i možný příchod staršího hráče...

"Hložana nenahradíme kus za kus. Takovou kvalitu nemáte šanci sehnat, protože přicházíte o skvělého hráče. Musíme ho nahradit týmově. Víte, jak to chodí. Bude to šance pro někoho jiného. Bude tam otevřené místo. Ztrácíme Hložana i Bořka, takže je obrovská šance, aby si jejich místa někdo uzmul. Tak to občas bývá. Někteří kluci, kteří jsou ve stínu, nechci říct, že jsou brždění, ale mají třeba moc velký respekt. Větší, než by měli mít. Teď mají obrovskou šanci ti, které máme, hráči, kteří se vrátí z hostování nebo ti, které přivedeme. Šance je pro všechny velká a myslím si, že z toho vyroste někdo jiný," nechal se slyšet webem sparta.cz citovaný představitel Sparty.

Dvanáctinásobný mistr země by se moh na trhu poohlížet zejména po zástupcích střední generace a doložil už to příklad Jana Mejdra. Navíc by mohl podle "Rosy" dorazit na Letnou také starší hráč, což dává zase o něco větší vážnost spekulacím o Juraji Kuckovi...

"Myslím si, že mladou až střední generaci máme posazenou dobře. Pešek, Haraslín, mladý Krejčí a Hancko. To je v pořádku. Nevylučuji, že nepřijde i starší hráč, pro kterého to bude vrchol kariéry. Ve všem je strašně důležitá motivace a chuť vyhrát. Mix skladby je důležitý, aby mladí kluci měli vedle koho růst. Mladá až střední generace je podle mě v pořádku. Možná se ale zaměříme vyloženě na střední generaci trochu víc," uzavřel na stránkách sparta.cz bývalý dlouholetý reprezentant Česka.

Slavia potřebuje sehnat kanonýra. Přijde Bóženík, Pulkrab nebo Kliment?

Zdroj: sparta.cz