Jakmile Sparta nakupuje v Brně, vedle nesahá. Její nejlevnější letní posilou se může stát tento teenager...

Sparťanský radar mimo jiné zahrnuje i vyhlédnutého hráče, který má ve Fortuna:lize k tomuto datu odehráno pouhých 24 minut čistého času.

Jakmile Sparta nakupuje v Brně, vedle nesahá. Její nejlevnější letní posilou se může stát tento teenager...

Je jím devatenáctiletý záložník Michal Ševčík, jenž patří do kádru české dvacítky a své Zbrojovce pomohl v nedávno skončené sezoně sedmi brankami a devíti gólovými asistencemi.

Zatím naposledy hráblo letenské "S" do brněnského kádru v případě Ladislava Krejčího mladšího a špatně rozhodně neudělalo. Stejně tomu bylo, když z druhého největšího města Česka přiváděla před lety Adama Hložka...

Perspektivní svěřenec Richarda Dostálka by měl být minimálně papírově nejlevnější položkou letního sparťanského wantlistu, který obsahuje celou řadu jmen z různých koutů republiky.

Tržní cenu hráče, kterého odborníci přirovnávají k dalšímu teenagerovi Adamu Karabcovi, by měla činit 6,6 milionu korun, ale je pravděpodobné, že za něj bude chtít vítěz FNL o něco více.

Ať tak či tak, druhý ligový start už by si měl připsat v metropoli a Řezníček, Berkovec, Texl a spol. by se měli ve Wedos aréně prát mezi elitou bez něj...

Nebojte se, bude líp! Rosický už ponese odpovědnost, za neúspěch ale můžete i vy, vzkázal Křetínský fandům. To jako vážně?!

Zdroj: eFotbal.cz