Limberský pokáral jak LK37, tak Vlkanovu s Mejdrem. A Vrba podle něj ještě určitě dostane nějaké dobré angažmá

Osmatřicetiletý internacionál David Limberský z Jiskry Domažlice se pro Deník Sport vyjádřil k několika tématům, které v posledních dnech cloumaly Fortuna:ligou. 

Limberský pokáral jak LK37, tak Vlkanovu s Mejdrem. A Vrba podle něj ještě určitě dostane nějaké dobré angažmá

Okomentoval tak hradecké opory Adama Vlkanovu a Jana Mejdra ve V.I.P. prostorech Slavie během posledního střetu se Slováckem, náhlý konec Pavla Vrby i vyloučení Ladislava "LK37" Krejčího na jeho plzeňské půdě...

Dva zmínění zástupci votroků zatím neměli k jednání s obhájcem titulu od vedení svolení a přesto ještě v rozjeté soutěži nakoukli do vršovických útrob. "Nelíbí se mi, že se pohybují ve VIP prostorách Slavie, když probíhá nadstavba. Kluci, je to neetické. Soustřeďte se na sebe, nejezděte tam, kam nemáte a kam nepatříte," citoval server isport.blesk.cz slova "Limby".

Co pověděl k již ukončené misi svého oblíbeného kouče Pavla Vrby, se kterým si pravidelně telefonuje jednou týdně, i když už spolu dávno nepracují? "Něco končí, něco začíná. Mně to samozřejmě nevadí. Přeji trenérovi hodně zdraví, on určitě ještě dostane nějaké dobré angažmá," přidal na stránkách iSport.cz bývalý český reprezentant.

Ten se zastavil také u chování v Plzni vyloučeného sparťana LK37, který stále nedokáže krotit své emoce a to pracuje i s mentálním koučem. "Krejčí není špatný fotbalista, ale měl by se věnovat hře a na to, jak je mladý, by si neměl moc otvírat pusu. Takže raději hraj na hřišti a nekecej,“ poradil exbrněnskému univerzálovi Limberský, jehož stanovisko vyšlo ve Sportu.

Výměna trenéra? Na Spartě se musí udělat pořádek někde úplně jinde, říká Jaromír Blažek

Zdroj: isport.blesk.cz