Lavička Slavie se chová odporně, je to neskutečné zlo a prý za to může i Trpišovský. Čím Limberského rozčiluje?

To, co se děje při zápasech Viktorie Plzeň na Slavii a to zejména ze strany domácí lavičky a sešívaných fanoušků, je podle někdejšího beka západočeské značky z Doosan arény Davida Limberského naprostá šílenost.

Lavička Slavie se chová odporně, je to neskutečné zlo a prý za to může i Trpišovský. Čím Limberského rozčiluje?

Současná opora Jiskry Domažlice se ještě jednou vrátila k poslednímu šlágru Fortuna:ligy, o němž už toho bylo v médiích řečeno více než dost...

"Přišli jsme na stadion, nikomu jsme nic neříkali, najednou na nás dopadla všudypřítomná obrovská nenávist. Chápu, kdyby někdo z hráčů provokoval, jenže my jsme jen nastupovali a celý stadion nás urážel. Tohle není naše chyba, ale chyba Slavie," upozornil v interview pro sport.cz osmatřicetiletý internacionál, jenž v minulosti kraťoučce prošel také Spartou.

Co mu na úřadujícím mistrovi z Vršovic vadí úplně nejvíc? "Nejvíc mě rozčiluje, že trenér Trpišovský a další lidé ze Slavie tvrdí, že nechtějí válku, jen fotbal. Ale od první minuty celá lavička Slavie živí nenávist. Celý stadion řve zk*rvená Plzeň, sotva Viktorka nastoupí. Jdou tomu sami naproti," přidal na sport.cz plzeňský rodák, jenž na startu zakotvil i v Modeně, respektive Tottenhamu Hotspur.

Sám si dusnou atmosféru v rámci vzájemných duelů Slavie s Plzní zažil v posledních letech nejednou a má to stále v živé paměti. "Chtějí to zřejmě vyhecovat na nejvyšší míru. Vybudit ve fanoušcích pocit, že se celý klub semkne proti Plzni. A myslí si, že je tohle dovede k vítězství. Naštěstí teď se to nepotvrdilo. Ale jak se chová lavička Slavie, to je odporné. Neskutečné zlo. Nedovedu si představit, že asistenti Viktorky Pavel Horváth nebo Marek Bakoš budou řvát na hráče soupeře, urážet je, urážet jejich rodiny. Budou křičet ta nejsprostější slova. Za tohle může i trenér Trpišovský, že si nedokáže toto ohlídat. Alibisticky řekne, že se soustředí na zápas, že za sebe nevidí," kroutil hlavou čtyřiceti mezinárodními starty ošlehaný "Limba", jehož stanovisko zveřejnil portál sport.cz.

Hrozící konflikt s Houšteckým i plivance a facky ve V.I.P. Limberský to měl během návštěvy Edenu pestré...

Zdroj: sport.cz