Slávisté nemají žádného režiséra. Spíš jsou tam takoví drtiči jako Traoré nebo Olayinka, všiml si Vízek

Když Slavia končila základní část na první příčce, Ladislav Vízek už jí předčasně gratuloval k zisku čtvrtému primátu za sebou. 

Slávisté nemají žádného režiséra. Spíš jsou tam takoví drtiči jako Traoré nebo Olayinka, všiml si Vízek

Po dvou kolech nadstavby však sešívané "S" průběžné vedení ztratilo a tři zápasy před koncem ztrácí na vedoucí Viktorii dva body.

Známý internacionál však pořád věří čtvrtfinalistovi EKL. "Teď to mám s tou svojí gratulací nahnuté, ale kdybych si měl vsadit, kdo ten titul udělá, tak bych to dal zase na Slavii," pronesl na webu ČT Sport sedmašedesátiletý expert.

Jedním dechem však přidává, že závěr sezony není ideální ani v případě souboru, jemuž vládne Jindřich Trpišovský a fanoušci možná čekali kapku víc...

"Je to fakt. Potřebovali by hráče typu Stancia. Třeba Ševčík by tohle měl uhrát. Lingr se teď ke konci taky trochu zkazil, nemají žádného režiséra. Spíš jsou tam takoví drtiči jako Traoré, Olayinka," přidala na portálu ceskatelevize.cz bývalá ikona Dukly i Le Havru.

Zmíněný Nigerijec je mimochodem z formy i podle Jaromíra Bosáka. "Všichni máme v paměti výkony Petera Olayinky z jeho nejlepších sezon, kdy opravdu dokázal rozbíjet obrany, dostávat se do šancí a proměňovat je. Rozdělil bych jeho přínos na dvě části. Co se týká jeho práce, není mu co vytknout. Jenže čistě fotbalově je to poslední rok bídné," pronesl na seznamzpravy.cz komentátr České televize.

Ale zpět k hlavnímu tématu. Vidíte to stejně jako Vízek, že se bude nakonec slavit ve Vršovicích, nebo se prvenství vrátí po několika letech ticha na západ Čech?

Rozhodčí jsou tak špatní, jak se k nim špatně chová okolí

Zdroj: ceskatelevize.cz, seznamzpravy.cz