Limberský se do práce ve Viktorii nyní moc nehrne: Není to tak, že by bylo něco na stole a zítra jsem nastupoval

Internacionál David Limberský z Jiskry Domažlice přiznal, že se stále tu a tam objeví i v plzeňské kabině, již opustil v loňském roce.

Limberský se do práce ve Viktorii nyní moc nehrne: Není to tak, že by bylo něco na stole a zítra jsem nastupoval

"Ze začátku jsem chodil víc, teď už míň. Spíš zavítám do kanceláří nahoru, k fyzioterapeutům nebo k vedoucímu mužstva Mírovi Jedličkovi. Do kabiny už moc nechodím, je to jejich chrám, který si musejí sami opečovávat. Občas tam nakouknu, pozdravím a jdu dál," pravil na stránkách gol.cz osmatřicetiletý zadák.

Pěti tituly ověnčený exreprezentant by měl mít po definitivním ukončení kariéry jisté místo ve strukturách Viktorie. Tak mu to alespoň ve své době sliboval současný vlastník Adolf Šádek. Vyvinulo už se to nějak alespoň do předtavy?

"Úplně to neřešíme a není to na pořadu dne. Mám tolik aktivit, uvidíme, co po sezoně, nebo co nový majitel. Je tam hodně otazníků a moc se do toho nyní nehrnu. Samozřejmě, kdyby Viktorka něco potřebovala, tak pro ni vždycky jsem, necháváme tomu do budoucna volnější režim. Není to tak, že by bylo něco na stole a zítra jsem nastupoval. Nejvíc mě časově vytěžuje firma na montování fotovoltaik a tepelných čerpadel, hodně se nám to v poslední době rozjelo. V Plzni provozujeme Barber shop, Body expres, máme asi čtyři další aktivity s mým společníkem, kterým je manželka," ozřejmil na stránkách Gôlu exsparťan, který si zamlada vyzkoušel i italské a anglické prostředí.

Případná práce v Doosan aréně je tedy evidentně stále písní daleké budoucnosti.

Za to, jak se zachoval, ho nelze pozvat, říká Limberský o Krmenčíkovi. Otazník je i u Daridy, Ďuriše a Hrošovského

Zdroj: gol.cz