Noví překvapiví zájemci o vstup na Stamford Bridge? Serena Williamsová i Lewis Hamilton!

V souvislosti s prodejem Chelsea, jíž se po devatenácti letech zbavuje ruský oligarcha Roman Abramovič, už bylo zmíněno hned několik vážných zájemců a nyní k nim přibyli další.

Noví překvapiví zájemci o vstup na Stamford Bridge? Serena Williamsová i Lewis Hamilton!

A to ne jen tak ledajací. Investovat do londýnských Blues by ráda jak třiadvacetinásobná grandslamová šampionka Serena Williamsová, tak několikanásobný mistr světa ve Formuli 1 Lews Hamilton.

Ten sice má být velkým fanouškem konkurenčního Arsenalu, který si tento týden odvezl ze Stamford Bridge cennou výhru 4:2, nicméně jeho tiskový mluvčí potvrdil, že ho vstup do renomované značky z Premier League zajímá.

Velké zkušenosti s investováním má i čtyřicetiletá držitelka zlata z LOH 2012, která už v tomto směru má svůj podíl v ženském klubu Angel City FC z Kalifornie, který letos vstoupil do National Women's Soccer League.

Obě globální sportovní celebrity přislíbili přispět deset milionů liber (necelých 300 milionů korun) do jednoho ze tří konsorcií, které by se rády šestinásobného mistra anglické ligy ujalo.

Jedno z nich mimochodem vede někdejší předseda Liverpoolu či British Airways Martin Broughton, který je přesvědčen o tom, že nabízí největší okamžitou injekci.

Za zády má i současného britského politika a dvojnásobného olympijského vítěze v běhu na 1500 metrů Sebasiana Coea.

Když se potká vytáčené připojení s 5G sítí...

Zdroj: sport.cz