Lukaku v návratu na Stamford Bridge neobstál. Chelsea je prý připravena pustit ho do Interu či PSG

Chelsea je připravena nechat v létě pustit rekordní klubovou posilu Romelua Lukakua. O belgického snajpra se podle všeho nejvíce zajímají italský Inter Milán a francouzské PSG.

Lukaku v návratu na Stamford Bridge neobstál. Chelsea je prý připravena pustit ho do Interu či PSG

Blues v létě 2021 zaplatili ohromujících 97,5 milionu liber za to, aby Lukakua přivedli zpět na Stamford Bridge (útočník zde úspěšně působil již v letech 2011 až 2014), ale po vstřelení pouhých pěti gólů v Premier League v této sezóně zjevně Lukaku nenaplnil očekávání.

Protože se v současné době Belgičan u Blues spíše trápí a není pravidelně ani v základní sestavě, má server 90min.com za to, že Thomas Tuchel bude chtít snížit ztráty klubu (které jsou i kvůli problémům a sankcím směřovaným na ruského majitele Romana Abramoviče značné) i uvolněním právě Lukakua ze Stamford Bridge.

Mezi hlavní zájemce o Belgičanovy služby se hlásí italský Inter, ve kterém útočník zažil dvě velmi dobré sezóny (vstřelil 64 gólů v 95 zápasech ve všech soutěžích).

Druhým zájemcem a Lukakua a jeho služby je pak francouzské PSG. Jak uvádí 90min.com, gigant Ligue 1 v kontaktu s představiteli 28letého fotbalisty byl a velice rád by ho do Parc des Princes přivedl. PSG by navíc očividně mělo jen malé problémy s plněním aktuálních podmínek Lukakuovy smlouvy. Na Parc des Princes se prý navíc stále ještě nevzdali ani myšlenky na přivedení Cristiana Ronalda z Manchesteru United.

Server 90min.com pak také uvádí, že funkcionáři Interu by na San Siro kromě Lukakua rádi také přivedli Argentince Paulo Dybala, který se nedohodl na dalším pokračování v Juventusu. V Interu by podle všeho rádi viděli právě spolupráci Lukakua s Dybalou.

Zdroj: 90min.com

Konec ve čtvrtfinále EKL? Na extra velké chlubení to není. Slavii chci vidět hrát Champions League, říká Vízek